fbpx
 • Saulė veidas

  Vitamino D trūkumas – kasmetinė epidemija

  Ten, kur saulė šviečia tik retkarčiais, dažnam trūkta vitamino D – elemento, būtino daugybei organizmo procesų. Įspėjamieji požymiai, kad laikas pavartoti šio papildo, yra nuovargis, kaulų skausmas, raumenų silpnumas ir nuotaikos pokyčiai.

  More
 • Satino patalyne

  Satino patalynė – kuo ji ypatinga?

  Satino patalynė tampa vienu populiariausių pasirinkimų miegamuosiuose. Šis audinys stebina savo minkštumu ir švelnumu, o patalynės kokybiškas komplektas tarnauja ilgai, todėl nieko nuostabaus, kad išbandžius satiną nesinori grįžti prie įprastos medvilnės. Tai satinas irgi medvilnė? Daugelio nuostabai, satinas yra audimo būdas, ne žaliavos rūšis. Satinas gali būti audžiamas iš įvairių pluoštų, nuo šilko iki poliesterio, …

  More
 • patalynė

  Mes niekada nemiegame vieni?

  Kokybiška pagalvė – gero miego ir savijautos palydovė. Jei pastebėjote, kad pastaruoju metu sunku gerai išsimiegoti, gali būti, kad laikas keisti pagalvę. Pasak Ohio Universiteto mokslininkų, po dviejų metų pagalvės naudojimo, negyvos mūsų odos ląstelės, įvairūs “gyvūnai” ir jų išmatos gali sudaryti net trečdalį pagalvės svorio! Jų nuolatinis buvimas šalia neigiamai įtakoja mūsų savijautą ir …

  More
 • sunku užmigti

  Kodėl pandemijos metu miegame prasčiau?

  Žmonės dažnai nežiūri į miego sutrikimus rimtai, tačiau nemigai užsitęsus kelias savaites tai gali peraugti į chroniškus miego sutrikimus ir kitas sveikatos problemas.

  More
 • Pillow stack

  Natūralus, sintetinis lateksas ar memory foam?

  Ką rinktis? Natūralų lateksą? Sintetinį? O gal memory foam? Sužinokite, kuo panašios ir kuo skiriasi šios medžiagos.

  More
 • Pillow stack on chair

  Kaip išsirinkti pagalvę?

  Manaaki siūlo šešis natūralaus latekso pagalvių modelius, trumpai apžvelgsime jų skirtumus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią.

  More
 • Man is gathering latex

  Pagalvės gimimo istorija

  Nuo kaučiukmedžio sulos iki pagalvės jūsų namuose. Sužinokite, kas yra lateksas, iš ko jis gaunamas ir kaip gaminamas.

  More
Updating…
 • Krepšelyje nėra produktų.